Členové týmu

Táňa Galbavá

Webdesigner

Osobní informace

Táňa je kreativní duch a vášnivá webdesignerka, která vdechuje život digitálním stránkám ve společnosti Website Studio. Ačkoli její akademická cesta začala studiem Mezinárodních vztahů a diplomacie na University College Prague, její srdce ji nakonec přivedlo k samostudiu webdesignu a digitálnímu umění. Táňa, která má silné kořeny v kreativitě, se neomezuje jen na práci – svůj volný čas tráví ponořením do knih Young Adult a historických románů a prožíváním dobrodružství ve virtuálních světech videoher. S láskou také sdílí krásu Kanárských ostrovů, kde pravidelně působí jako průvodkyně na Tenerife.

Odborné znalosti a praxe

V rámci své praxe se Táňa zaměřuje na návrh webových stránek, které jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také intuitivní a přístupné pro různá zařízení. Je zkušenou uživatelkou WordPressu a má silnou afinitu k práci s nástrojem Elementor, který umožňuje tvorbu stránek s ohledem na nejnovější trendů v oboru. Své umělecké a technické dovednosti neustále rozšiřuje, což se odráží v bohatém portfoliu, v němž jsou projekty vyznačující se pozorností k detailu a vysokou funkcionalitou.

Kariérní směr

Táňa je ve své profesi neustále na cestě za novými znalostmi a dovednostmi. Její kariérní cíl je stát se uznávanou webdesignérkou ve společnosti Website Studio, místo, kde již nyní zanechává svůj významný otisk. Aktivně se rozvíjí v oblastech grafického kreslení a animace, přičemž se chystá na kurz v programu ProCreate. Táňa má za sebou samostudium a její portfolio mluví samo za sebe – v digitálním umění a webdesignu totiž často platí, že praxe a dokončené projekty hovoří hlasitěji než formální vzdělání. S touto filozofií a přístupem má Táňa před sebou slibnou budoucnost, kde se její kombinace dovedností, vášně a kreativity stává nejen jejím profesním, ale i osobním podpisem.

Kontaktujte mě